0

آلت کوین هایی که باید بشناسید

آلت کوین هایی که باید بشناسید

آلت کوین هایی که باید بشناسید

علی رغم رونق بیت کوین ، آلت کوین ها نیز در حال رشد هستند. به نظر ما وجود آلتکوین ها برای تنوع در سبد سرمایه گذاری شما بسیارمفید است.”

در اینجا میخواهیم نگاهی به کوتاه 5 آلت کوین آینده داره avalanche, cardano, polkadot, cosmos, graph بیندازیم.

همانطور که بیت کوین به عنوان محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان در مرکز توجه قرار دارد  و در کنار آن کوین های دیگری مانند اتریوم و دوج کوین مورد توجه   قرار گرفته ، گروهی از کوین ها نیز وجود دارند که در حاشیه قرار دارند ولی از نظر بازده میتوانند بسیار سود ده باشند: avalanche, cardano, polkadot, cosmos, graph.

در ادامه به بررسی 5 آلتکوین که از نظر ما میتواند رشد خوبی در آینده داشته باشد میپردازیم .

Avalanche

 Avalanche بلاکچین جدیدی است که می تواند تراکنش های بیشتری نسبت به اتریوم، با سرعتی بسیار سریعتر اما با هزینه کمتر پردازش کند. این یک فناوری امیدوار کننده است که با هزینه کمتری کارایی بیشتری دارد.” به عنوان مثال، اگر ethereum بتواند 30 تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند، avalanche می تواند 4300 تراکنش در ثانیه انجام دهد توجه داشته باشید این اتفاق با هزینه کمتری برای شما انجام میشود.

این سرعت بالا و هزینه باعث کمک به ظهور خدماتی جدید مانند امور مالی غیرمتمرکز یا  DeFi و زیرساخت های موجود برای چنین پروژه هایی می شود.

Cardano(ada)

آلت کوین کاردانو نیز یک بلاکچین جدید است که با هدف دسترسی به خدمات مالی در کشورهای در حال توسعه بوجود آمده تا خود را به عنوان یک تغییر مثبت جهانی قرار نشان دهد. این بلاکچین با اتلاف انرژی کمتری نسبت به بیت کوین استخراج میشود که میتوان آنرا دوستدار طبیعت تلقی کرد این در حالی است که این روزها اعتراضات زیادی نسبت به عمل کرد بیت کوین و اتلاف انرژی برای استخراج آن صورت میگیرد.

سرمایه گذاری در کاردانو برای کسانی است که به این فلسفه اعتقاد دارند بهتر به نظر میرسد. علاوه بر این ، بلاکچین کاردانو ، به طور مرتب به روز می شود و “به نظر می رسد که در مسیر پیش بینی شده خود ، که بر ایمنی کلی بلاکچین تأکید دارد قرار دارد.”

آلت کوین  Polkadot(dot)

Polkadot بلاکچینی سوئیسی است که در میان همه گیری جهانی کرونا به دنیا آمده است. جفری وانگ ، رئیس گروه آمبر که  یك شركت ارزهای رمزنگاری شده است ، از آن به عنوان “یكی از مورد مورد توجه ترین بلاكچین های نسل بعدی” یاد می كند زیرا توسعه دهندگان آن قادرند بلاك چین های خود را بسازند و آنها را با یكدیگر متصل كنند.

از جمله دلایل دیگر ، وانگ گفت كه Polkadot بر مسائل مقیاس پذیری كه در Ethereum وجود دارد غلبه می كند.  وانگ خاطرنشان کرد که Polkadot برای تکمیل Ethereum است نه برای رقابت با آن.

این یک فناوری جدید و امیدوار کننده است که به نظر می رسد بسیاری از توسعه دهندگان dApps علاقه مند به آن هستند. وی همچنین افزود که توانایی برقراری ارتباط با بسیاری از بلاکچین ها تکنولوژی بسیار مهمی است و در صورتی که  به آینده برنامه های غیرمتمرکز باور دارید، سرمایه گذاری در polkadot توصیه میشود.

آلت کوین Cosmos

Cosmos  مانند Polkadot ، یک اکوسیستم بلاکچین است که قابلیت همکاری بین بلاکچین های مختلف و امکان تبادل داده بین بلاچین های مختلف را فراهم می کند.  زنجیره Cosmos مستقل است و مکانیزم اجماع و اعتبار سنجی خاص خود را دارد ، بر خلاف پولکادات و اتریوم.

سرمایه گذارانی که پول خود را در Cosmos سرمایه گذاری میکنند کسانی هستند که به دنبال یک راه حل “برای کمک به پیشبرد کل تکنولوژِ بلاکچین با همکاری پروژه های مختلف” هستند ، نه لزوماً کسانی که به دنبال یافتن “یک بلاکچین موفق”.

آلت کوین Graph

graph تنها چند ماه پیش رونمایی شده است ، این یک پروتکل غیر متمرکز و متن باز برای داده های بلاکچین است.  طرفدارانش آنرا “Google of Blockchains” نامیده اند ، زیرا از این سیستم عامل می توان برای جستجوی هرگونه داده از طریق یک جستجوی ساده استفاده کرد.

گرچه در حال حاضر با توجه به نوپا بودن این پروتکل اطلاعات کمی برای نشان دادن قابلیت های گراف وجود دارد ولی پتانسیل زیادی در گراف وجود دارد ، به ویژه اینکه چگونه می توان از آن برای فهرست بندی تمام بلاکچین ها و برنامه های غیرمتمرکز استفاده کرد.  فناوری گراف در حال حاضر توسط Uniswap استفاده می شود ، که یک مبادله غیرمتمرکز است. Uniswap در چند روز گذشته رشد بسیار زیاد داشته بطوریکه از لحاظ قیمت و ارزش بازار در حال حاضر در رده هشتم بزرگترین رمز ارزها قرار دارد.(25 اسفند 99)

(این مطلب سیگنال خرید یا فروش نیست و صرفا جهت اطلاع شما جمع آوری شده است)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *