0

اتریوم 2 می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد

اتریوم 2 می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد

اتریوم 2 می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد

ریان واتکینز ، تحلیلگر ارشد تحقیقات Messari ، پیش بینی می کند که  اتریوم 2 بعد از راه اندازی کامل می تواند از Bitcoin به عنوان دارایی اصلی در بازار رمز ارزها  پیشی بگیرد.

رایان واتکینز ، تحلیلگر ارشد شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری Messari ، حدس زده است که Ethereum پس از اتمام بروزرسانی اساسی Eth2 و تثبت آن می تواند از Bitcoin به عنوان بزرگترین دارایی رمزنگاری پیشی بگیرد.

واتكینز در 18 مارس در یوتیوب با حضور در برنامه “FinTech Today” اظهار داشت كه اگرچه نمی داند Ethereum میتواند از بیت کوین جلو بزند یا نه ، اما معتقد است كه اتر به دلیل راه اندازی Eth2 می تواند به عنوان دارایی رمزگذار اصلی در آینده ظاهر شود.:

سیاست پولی اتریوم در اتریوم 2 تغییر خواهد کرد به طوری که در واقع تورم کمتری نسبت به بیت کوین نخواهد داشت ، بلکه تورم بیشتری خواهد داشت. به این دلیل کخ، هر ساله تعداد کمتری اتر وجود خواهد داشت زیرا تعداد زیادی اتر در حال سوختن است. “

وی این سوال را مطرح کرد: “اگر Ethereum از امنیت بالاتری برخوردار باشد و از سیاست پولی قوی تری برخوردار باشد ، پس در این سناریو برگ برنده در روند صعودی برای بیت کوین چیست؟”

واتکینز همچنین به اقتصاد “گسترده” و “متنوعی” که در Ethereum ساخته شده است اشاره کرد ، که نشان می دهد صنعت برنامه های غیرمتمرکز پررونقتر است و با سرعت بیشتری نسبت به بیت کوین، کاربران جدید را جذب می کند.

وی گفت: “در یک مقطع خاص ، اقتصاد اتریوم شروع به جذب سرمایه زیادی می کند ، هم سرمایه انسانی و هم سرمایه مالی ، به طوری که در تبدیل به نیرویی عظیم در اقتصاد جهانی میشود.” اتریوم در واقع با بسیاری از کشورهای بزرگ در تولید ناخالص داخلی رقابت می کند. “

طبق ” شاخص Flippening ” مرکز Blockchain ، که از هشت معیار در اندازه گیری قدرت Ethereum نسبت به بیت کوین استفاده می کند نشان می دهد که Ethereum قبلاً با تعداد گره ها ، تعداد معاملات و کل هزینه های معاملات از بیت کوین پیشی گرفته است .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *