0

بلاکچین عمومی جدید NEM به نام، symbol

بلاکچین عمومی جدید NEM

بلاکچین عمومی جدید NEM به نام، symbol

گروه بلاکچین شرکت NEM اعلام کرد یک بلاکچین عمومی جدید به نام، symbol، ایجاد کرده است

نمادی با قابلیت Atomic Swap

این پروژه با قابلیت برنامه ریزی با امنیت بالا در سطح سازمانی فراهم میکند. این پروژه تیم ها و مشاغل را قادر می سازد پروژه های خود را با حداقل هزینه و بدون پیچیدگی اجرا کنند.

طرح ساختار زنجیره ای ترکیبی آن سازگاری بومی را با استقرار زنجیره های عمومی و خصوصی امکان پذیر می کند و گزینه توسعه کار با زنجیره دلخواه خود را به توسعه دهندگان می دهد. همچنین مشاغل مجاز به ایجاد اکوسیستم خود در شبکه های خصوصی برای ذخیره اطلاعات محرمانه دارند در حالی که هنوز در ارتباط با  بلاکچین های عمومی هستند.

به گفته NEM ،  Symbol با در نظر داشتن قابلیت همکاری ایجاد شده است. این ارتقا، به توسعه دهندگان رابط کاربری و برنامه نویسان،(API)  خود را میدهد  تا به راحتی با سیستم ها و بلاک چین های موجود ادغام شود و تغییر کار را برای آنها بسیار راحت تر کند.

Symbol  همچنین امکان مبادله اتمی میان زنجیره ای را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد رمزهای دیجیتالی را بین شبکه و سایر بلاک چین ها انتقال دهند. این یک مزیت مهم است زیرا مبادله اتمی(atomic swaps) به کاربران امکان می دهد بدون حضور واسطه ای داده ها (معمولاً یک سکه) را ارسال و دریافت کنند.

زنجیره بلوک Symbol NEM همچنین می تواند برنامه های غیرمتمرکز (DeFi) ، رمزهای امنیتی و توکن های  (NFT) را در شبکه خود فعال کند. این ویژگی که “موزاییک mosaics ” نامیده می شود امکان ایجاد نشانه های سفارشی ، سهام ، امضاها ، آرا و سایر موارد را فراهم می کند. هر موزاییک با یک شناسه منحصر به فرد کار می کند ، و نظارت بر استفاده از آن را برای شبکه آسان می کند.

بلاکچین عمومی جدید NEM

دیوید شاو ، مدیر عامل گروه NEM در سخنرانی در مورد راه اندازی این طرح گفت که توسعه   Symbol  در نتیجه تجربه های کلیدی است که شرکت از شبکه عمومی NEM NIS1 کسب کرده است. سیمبل این کار را بیشتر با ارائه یک راه حل ساده بلاکچین انجام می دهد که بیشتر در موارد استفاده در اکوسیستم بلاکچین گسترده تر، متمرکز است.

Symbol همچنین پروتکل “اختیارات مالی واگذار شده delegated financial authority ” را که می تواند حساب های چند لایه و چند امضایی را در یک زنجیره فعال کند معرفی می کند. طبق CTO نرم افزار NEM Kristy-Leigh Minehan ، این ویژگی فرآیندهای تجاری مانند مدیریت حقوق و دستمزد را بسیار ساده می کند. مینهان همچنین گفت که Symbol قصد دارد شکاف بین زنجیره های بلوکی دولتی و خصوصی در اکوسیستم را کاهش دهد.

NEM Group با Symbol به CBDC ها ورود میکند

در حین این راه اندازی ،این شرکت فناوری بلاکچین گفت که در حال ورود به فضای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) است که از همکاری با LBCOIN – اولین جمع کننده سکه دیجیتال مبتنی بر بلاکچین در جهان صادر شده توسط بانک لیتوانی و کار بر روی سیستم عامل NEM خبر می دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *