0

بیت کوین منفی در آوریل برای اولین بار طی 6 سال اخیر

بیت کوین منفی در آوریل برای اولین بار طی 6 سال اخیر

بیت کوین منفی در آوریل برای اولین بار طی 6 سال اخیر

در حالیکه Ethereum به بالاترین قیمت خود رسیده است، بیت کوین طی 6 سال اولین آوریل قرمز را تجربه میکند.

کاهش قیمتهای اخیر بیت کوین (BTC) ممکن است برای تحلیلگران نگران کننده نباشد. علی رغم اینکه دو هفته پیش بین کوین به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده بود اما به احتمال زیاد برای اولین بار طی 6 سال گذشته آوریل قرمزی را تجربه میکند و در این ماه منفی بسته خواهد شد.

داده های حاصل از نظارت بر منابع Bybt نشان می دهد که آوریل 2021 با منفی 8.3درصد، بدترین آوریل بیت کوین است و از سال 2015 اولین ماه منفی است.

این بررسی عملکرد بیت کوین در مقایسه با ماه مارس است که به طور سنتی “ماهی بد” برای بیت کوین است اما امسال بالعکس با نزدیک به 30 درصد سود روبرو شد.

با Q1 به طور مشابه سه ماه صعودی مستقیم مشاهده می شود – چیزی که از سال 2013 اتفاق نیفتاده است – 2021 همچنان روندهای متعدد قیمت BTC را حفظ می کند.

در زمان نگارش این مقاله ، در حالی که کمتر از دو روز به ماه مه باقی مانده بود ، BTC / USD در حدود 54،600 دلار معامله شد ، و به طور خلاصه با شایعات خرید فیس بوک در Q1 ، بیت کوین را به 56200 دلار رساند . این شایعات ، علیرغم اینکه به رسانه های اصلی جریان پیدا کرد ، اما بی اساس بود.

تراویس کلینگ، مدیر عامل دارایی رمزنگاری Ikigai ، در توییتر خود گفت: “اگر بیت کوین فروخته اید چون فیس بوک در Q1 هیچ خریدی نکرده و همچنین فکر می کنید  کار درستی انجام داده اید ، من اخبار ناخوشایندی برای شما دارم.”

اتر ( ETH ) ، بزرگترین altcoin بازار، که در این هفته به بالاترین حد ممکن رسیده است ، نشان می دهد که به ویژه در شرایط فعلی با بیت کوین ارتباط چندانی ندارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *