0

بیت کوین 400 هزار دلاری تا آخر سال 2021

بیت کوین 400 هزار دلاری تا آخر سال 2021

بیت کوین 400 هزار دلاری تا آخر سال 2021

بلومبرگ – بیت کوین می تواند در سال 2021 به قیمت 400 هزار دلار و به عنوان “دارایی ذخیره ریسک پذیر” برسد.

در حالی که بیت کوین ( BTC ) هنوز به دلیل بی ثباتی بیش از حد مورد انتقاد قرار می گیرد ، یک تحلیلگر بلومبرگ معتقد است که بالعکس در حال تبدیل شدن به یک گزینه “دارایی ریسک پذیر” برای سرمایه گذاران است.

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالای Bloomberg Intelligence در یک توییت در تاریخ 25 مارس ، گفت که امسال لحظه ای بزرگ برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده است.

McGlone یک نمودار از میانگین قیمت BTC / USD و شاخص بیت کوین را  آپلود کرد و نوشت: “بیت کوین در راه تبدیل شدن به یک دارایی ذخیره دیجیتال جهانی است، جهش بیت کوین در سال 2021 ممکن است بیت کوین را به یک دارایی ریسک پذیر تبدیل کند”.

بیت کوین 400 هزار دلاری تا آخر سال 2021

نمودار نشان می دهد ، اوج احتمالی قیمت در سال جاری ، با بررسی رفتار قبلی ، می تواند تا چهارصد هزار دلار برای هر سکه باشد.

مایکل سیلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خزانه داری بیت کوین ، این هفته در مصاحبه ای با TIME گفت: “اکنون ماموریت من اصلاح ترازنامه های جهان است.”

طبق گفته منابع نظارت بر خزانه داری بیت کوین ، سیلور در تابستان گذشته شروع به ایجاد روندی در بین شرکت های عمومی کرد، در این روند که بیش از 52 میلیارد دلار دارایی به BTC تبدیل شده است و اکنون بیش از 73 میلیارد دلار ارزش دارد .

متوسط ​​بازده برای BTC / USD از ابتدای تاریخ بیت کوین در هر سال 200٪ بوده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *