0

تصمیم شرکت ریپل برای بعد از پیروزی در دادگاه

تصمیم شرکت ریپل برای بعد از پیروزی در دادگاه

تصمیم شرکت ریپل برای بعد از پیروزی در دادگاه

مدیر عامل SBI از تصمیم شرکت ریپل برای بعد از پیروزی در دادگاه می گوید : ریپل می خواهد پس از حل و فصل دعوی SEC ، به یک شرکت دولتی تبدیل شود .

به گفته مدیرعامل SBI Group ، شرکت بزرگ ارزهای رمزنگاری شده Ripple علیرغم نبرد قانونی که با نهادهای نظارتی ایالات متحده ادامه دارد، از برنامه خود برای عمومی شدن منصرف نشده است.

یوشیتاکا کیتائو ، مدیرعامل غول مالی ژاپنSBI Group ، ادعا کرد که ریپل قصد دارد پس از حل و فصل دادخواست قانونی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، به یک شرکت دولتی تبدیل شود .

کیتائو گفت  که هم مدیرعامل ریپل ، برد گارلینگهاوس و هم رئیس اجرایی کریس لارسن قصد دارند ریپل را شرکت سهامی عام اعلام کنند.

کیتائو با بیان اینکه SBI بزرگترین سهامدار خارجی Ripple است، گفت که سرمایه گذاری SBI در  Ripple  پس از عمومی  شدن ریپل نتیجه می دهد.

کیتائو همچنین پیش بینی کرد که کنسرسیوم بلاکچین R3 – شرکت صنعتی دیگری که به طور فعال توسط SBI پشتیبانی می شود نیز روزی سهامی عام خواهد شد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، SEC در دسامبر سال 2020 شکایتی را علیه آزمایشگاه های Ripple و همچنین Garlinghouse و Larsen مطرح کرد و ادعا کرد که XRP 1.3 میلیار دلار اوراق بهادار ثبت نشده دارد.

این شرکت موفق شده است به یک سری پیروزی های قانونی دست یابد و این باعث امیدواری سرمایه گذاران و افزایش قیمت آن به بالای 1.4 دلار شد که از ژانویه 2018 بی سابقه بوده است.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *