0

تمایل به سرمایه گذاری در بیت کوین در بین مدیران

تمایل به سرمایه گذاری در بیت کوین در بین مدیران شرکت‌ها

تمایل به سرمایه گذاری در بیت کوین در بین مدیران شرکت‌ها

نظرسنجی نشان می دهد که 5 درصد CFO (مدیر ارشد بازرگانی) شرکت‌ها تمایل به سرمایه گذاری در بیت کوین در سال 2021 را دارند.

بیش از 70٪ از مدیران مالی مورد بررسی ، قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ذخایر نقدی شرکت های خود ، در حال مشاهده همه افراد با بیت کوین هستند.

یک مطالعه در مقیاس کوچک از مدیران مالی نشان داده است که 5٪ از شرکت ها قصد دارند امسال در بیت کوین (BTC) به عنوان یک دارایی شرکتی سرمایه گذاری کنند و 11٪ دیگر اظهار داشتند که می توانند این کار را تا سال 2024 انجام دهند.

77 پاسخ دهنده ، از جمله 50 مدیر مالی ، در میان سایر مدیران ، دیدگاه های بسیار متفاوتی را بر اساس صنعتی که شرکت در آن کار می کند ، نشان دادند. بخش فناوری بیشترین جذابیت را نسبت به بیت کوین نشان داد با 50٪ از پاسخ دهندگان از این صنعت ، انتظار داشتن ارز رمزنگاری شده در آینده ، با هیچ تفاوتی بر اساس اندازه سازمان وجود ندارد.

اگرچه اکثر کسانی که از این نظرسنجی (84٪) ابراز داشتند نگرانیهای اصلی خود راجع به سرمایه گذاری مربوط به ریسک مالی ناشی از بی ثباتی بالای بیت کوین است ، اما به نظر می رسد که بسیاری از آنها منتظر می مانند تا رویکردی را که منظره ایجاد می کند ببینند.

بیش از 70٪ اظهار داشتند که یکی از مهمترین مواردی که آنها می خواهند بدانند این است که دیگران با بیت کوین چه می کنند. تقریباً همین تعداد می خواهند در این باره از نهادهای نظارتی بیشتر صحبت کنند تا در درک خطرات ذاتی با داشتن دارایی دیجیتال کمک کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *