0

خرید ۱ میلیارد دلار BTC توسط مایکرو‌استراتژی

خرید ۱ میلیارد دلار BTC توسط مایکرو‌استراتژی

خرید ۱ میلیارد دلار BTC توسط مایکرو‌استراتژی

مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی پس از خرید یک میلیارد دلار بیت کوین دیگر گفت که شرکت وی قصد ندارد تا میزان خرید بیت کوین خود را کاهش دهد.

شرکت تحلیل اطلاعات تجاری MicroStrategy روز چهارشنبه پس از خرید ۱۹,۴۵۲ بیت کوین دیگر، دارایی‌های بیت کوین خود را تا ۲۷ درصد افزایش داد. مجموع دارایی‌های بیت کوین این شرکت اکنون به ۹۰,۵۳۱ کوین رسیده است.

طبق اعلام رسمی وبسایت MicroStrategy در روز چهارشنبه، این کوین‌ها با قیمت تقریبی ۵۲,۷۶۵ دلار خریداری شده است که مجموع آنها بیش از یک میلیارد دلار می‌شود.
طی ۶ ماهی که از اولین سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری شرکت MicroStrategy بر روی بیت کوین می‌گذرد، این شرکت بیش از ۴ میلیارد دلار برای این ارز دیجیتال هزینه و سرمایه‌گذاری کرده است. سیلور گفته است که به این زودی برنامه‌ای برای متوقف ساختن خرید بیت کوین ندارند.

وی گفت: این شرکت اکنون بیش از ۹۰,۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد. این موضوع مجددا باور و عقیده ما را تایید می‌کند که بیت کوین به عنوان پذیرفته‌شده‌ترین ارز دیجیتال جهان می‌تواند به عنوان ذخیره ارزش قابل اعتماد عمل کند. ما به استراتژی خود در خصوص خرید BTC ادامه خواهیم داد و در زمان‌های مختلف و بر اساس شرایط بازار، به خرید بیت کوین اقدام می‌کنیم.

ارزش خرید اخیر شرکت MicroStrategy از اعداد و ارقام خریدهای قبلی پیشی گرفته است. این شرکت در تاریخ ۱۷ فوریه اعلام کرده بود که تا ۹۰۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین می‌خرد.

فانگ لی (Phong Le) رییس و مدیر ارشد مالی شرکت MicroStrategy گفته است که خرید بیتکوین به شناخت و ارتقای برند این شرکت به عنوان یک کسب‌وکار نرم‌افزاری کمک می‌کند و هم‌چنین نشانه‌ای از باور داشتن به شبکه بیت کوین است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *