0

شرکت تی شرتهای philly یک میلیون دلار BTC میخرد

شرکت تی شرتهای philly

شرکت تی شرتهای philly یک میلیون دلار از ذخایر نقدی خود را به BTC / ETH اختصاص می دهد

شرکت تی شرتهای philly تقریباً 30٪ از 1 میلیون دلار در حال حاضر برای خرید رمزنگاری اختصاص داده است.

بر اساس اعلامیه اخیر ، شرکت تی شرت RushOrderTees قصد دارد با ذخایر نقدی خود 1میلیون دلار رمز ارز خریداری کند.

در بیانیه 12 مارس این شرکت آمده است : “این شرکت تاكنون 300 هزار دلار بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده دیگر خریداری كرده است و تا پایان آوریل این رقم به 1 میلیون دلار خواهد رسیده  .”  این حرکت از RushOrderTees نشانه دیگری از تثبیت و عادی سازی سرمایه گذاری دارایی در ارزهای دیجیتال است.

RushOrderTees یک تولید کننده پیراهن و پوشاک سفارشی مستقر در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا است. آنها سفارشات تکی و عمده برای تولید تی شرت سفارشی را میپذیرند.

مایک نمروف ، مدیر عامل شرکت RushOrderTees ، در یک بیانیه گفت: “بیت کوین ، ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین رویکردی هیجان انگیز به آینده دارند.” “این فرصت، ریسکی برای ماست تا در لبه تیز چیزی قرار بگیریم که قدرت تغییر تجارت جهانی را برای همیشه دارد.”

تعدادی دیگر از شرکت های نیز مقداری از دارایی های خود را به بیت کوین تبدیل کرده اند و انتظار می رود در آینده نیز دارایی های بیشتری به بیت کوین تبدیل شود. شرکت میکرواستراتژی بیش از 2 میلیارد دلار از سرمایه خود را به این ارز تبدیل کرده است و تسلا در اوایل سال جدید 1.5 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است . Square و MassMutual نیز در ماه های اخیر بیت کوین خریداری کرده اند.Top of Form

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *