0

قیمت بیت کوین در حال زدن رکورد جدید

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در حال زدن رکورد جدید

روز یکشنبه بعد از انتشار اخبار مثب در مورد بیت کوین این پرچم دار ارزهای دیجیتال حالت صعودی به خود گرفت و سقف قبلی 49 هزار دلاری را که بعد از خرید 1.5 میلیاردی تسلا زده بود را شکست و به قیمت 49700 دلار رسید.

 

این در حالی است که دیروز (دوشنبه) تقریبا اکثر ارزهای صدر نشین با کمی اصلاح مواجه شدند و بیت کوین نیز تا کانال 45 هزار دلار اصلاح انجام داد. امروز با رشد 3.77 درصد دوباره وارد کانال 49 هزار دلاری شد.

به نظر نمی‌رسد این فراز و نشیب  در ساعت اخیر، دلیل بنیادی خاصی داشته باشد ولی از لحاظ تکنیکالی منطقی به نظر میرسد.

رکورد قیمتی جدید بیت کوین در حالی به ثبت رسیده است که تحلیل‌گران معتقدند دلیلِ رشد قیمت بیت کوین با این سرعت سرسام‌آور، افزایش علاقه سرمایه‌گذاران سازمانی به بیت کوین است.

بلومبرگ در گزارش دیروز خود اعلام کرد که بخش سرمایه‌گذاری مورگان استنلی که «Counterpoint Global» نام دارد و بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار دارایی در اختیار دارد، در حال بررسی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است.

همچنین در خبر دیگری عنوان شد که دویچه بانک آلمان هم با هدف ارائه خدمات به صندوق‌های پوشش ریسک که قصد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارند، به‌دنبال ارائه سرویس‌های امانی ارزهای دیجیتال است.

شرکت آرک اینوست (Ark Invest) هم در گزارشی که برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارسال کرده، گفته است که سهام خود در صندوق بیت کوین گری اسکیل را افزایش داده است.

علاوه بر این، بانک نیویورک ملون (Bank of New York Mellon) هم واحد امانی ارزهای دیجیتال خود را توسعه خواهد داد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *