0

قیمت توکن ها افزایش می یابد

قیمت توکن ها افزایش می یابد

قیمت توکن ها افزایش می یابد

با پایین آمدن قیمت بیت کوین و رسیدن به حمایت 54000 دلاری ، قیمت توکن ها افزایش می یابد

روند صعودی بیت کوین ( BTC ) در 22 مارس با عقب گرد شدید روبرو شد که علی رغم اظهار نظر جروم پاول، رئیس ذخیره فدرال ایالات متحده ، که بیت کوین را “جایگزین طلا” نامید ، به سرعت با روند نزولی مواجه شد و به زیر 58000 دلار رسید.

داده های  TradingView نشان می دهد که معامله گران طی دو روز گذشته چندین تلاش کردند BTC را به بالای 58،000 دلار برسانند، ولی این تلاش ها به شکست منجر شد و روز دوشنبه با عقب نشینی، قیمت به سطح حمایتی 54،000 دلار رسید.

تجزیه و تحلیلها نشان می دهد که در حالی که قیمت BTC برای صعود به بالای 60،000 دلار تلاش می کند، کیف پول نهنگ ها در 30 روز گذشته در حالت انباشت قرار داشته اند که نشان می دهد برخی از ثروتمندترین دارندگان بیت کوین هنوز روند صعودی بیشتری را برای بازار فعلی پیش بینی می کنند.

پذیرش بیت کیون باعث جلب توجه می شود

اکنون فناوری بلاکچین تا حدی پیشرفت کرده است که می تواند فرآیندهایی مانند جریان ویدئو و موسیقی را مدیریت کند، سیستم عامل هایی که در این بخش ها پیشتاز بودند، در چند ماه گذشته شاهد افزایش قیمت خود بوده اند زیرا مخاطبان اصلی آنها به طور فزاینده ای در پیگیر اکوسیستم ارزهای رمزنگاری قرار گرفته اند.

تتا (THETA) و Theta Fuel (TFUEL)  که توکن های یک پخش کننده ویدئو مبتنی بر بلاکچین هستند رشد نجومی در سال 2021 داشتند و همچنان قیمت خود را به بالاترین قیمت های جدید درهم میبینند.

آئودیوس (AUDIO) ، که یک پلت فرم پخش موسیقی است نیز، در ماه گذشته به شدت صعود کرده است و قیمت آن از 0.356 دلار در 28 فوریه به بالاترین قیمت جدید خود یعنی 2.05 دلار در 16 مارس افزایش یافته است.

از دیگر عملکردهای قابل توجه آلت کوین ها در 22 مارس می توان به Augur (REP) اشاره کرد که شاهد افزایش 30 درصدی قیمت خود بوده و به بالاترین قیمت چند ساله گذشته یعنی 39.30 دلار رسیده وXRP (ریپل)نیز با افزایش 20 درصدی به بالاترین حد روزانه یعنی 0.60 دلار رسیده است زیرا اعضای XRP به نظر می رسد برای لیست شدن مجدداً در صرافی هایی که خدمات را در پاسخ به اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده متوقف کرده بودند، موفقیت هایی کسب کرده اند.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.746 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین بر این بازار 59.8٪ است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *