0

5سال زندان برای فعالان حوزه رمزنگاری در کره‌جنوبی که فعالیتهای خودرا‌گزارش ندهند.

5سال زندان برای فعالان حوزه رمزنگاری در کره جنوبی که فعالیتهای خودرا گزارش ندهند.

5سال زندان برای فعالان حوزه رمزنگاری در کره جنوبی که فعالیتهای خودرا گزارش ندهند.

مقررات سختگیرانه گزارش دهی برای مشاغل فعال در حوزه رمزنگا در کره جنوبی قرار است با 6 ماه مهلت برای رعایت یا مجازات های سخت برای شرکت های موجود اجرا شود.

فضای نظارتی ارزهای رمزنگاری شده کره جنوبی قرار است با قوانین جدید گزارشگری مالی برای مشاغل رمزنگاری در این کشور ، سختگیرانه تر شود.

طبق گزارش JoongAng Daily ، کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی قوانین گزارشگری مالی خود را اصلاح کرده تا بخش ارزهای رمزنگاری شده را شامل شود.

اصلاح قوانین مالی کره جنوبی

این اصلاح کلیه مشاغل ارز رمزنگاری شده – صرافی ها ، مدیران مالی ، ارائه دهندگان کیف پول و سیستم عامل های نگهداری  را مجبور می کند پرونده های معاملات خود را در واحد اطلاعات مالی ثبت کنند.

FIU بازوی FSC است که مسئول نظارت بر مبارزه با پولشویی در سراسر اکوسیستم مالی کره جنوبی است میگوید آیین نامه گزارش رمزگذاری کره جنوبی از 25 مارس به اجرا در می آید. ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی موجود در این کشور شش ماه فرصت دارند تا با الگوی قانونی جدید مطابقت پیدا کنند.

به عنوان بخشی از پروتکل های انطباق ، ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری در کره جنوبی باید پروتکل های شناسایی مشتری بالقوه را اتخاذ کنند. همچنین ، هرگونه معامله مشکوک باید نشانه گذاری شود و برای تحقیقات بیشتر در مورد پولشویی به FIU گزارش شود.

ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی در این کشور که به مقررات گزارشگری رمزنگاری عمل نکنند ، ممکن است تا 50 میلیون وون (44000 دلار) جریمه نقدی یا پنج سال زندان محکوم شوند.

از تاریخ 25 مارس ، ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری جدید که به دنبال فعالیت در این کشورهستند ، باید در FIU ثبت نام کنند.

صرافی های رمزنگاری در حال حاضر داده های مشتری را با NTS به اشتراک می گذارند زیرا سازمان مالیاتی به دنبال شناسایی بیشتر افراد با فراری مالیاتی است که دارایی های خود را در ارزهای مجازی پنهان می کنند.

در همین حال ، قانون مالیات مشاغل فعال در حوزه رمزنگاری این کشور از ژانویه 2021 اجرا می شود . این قانون مالیات بر عایدی سرمایه را که به سود معاملات ارزهای رمزپایه بیش از 2300 دلار شده است ،را شامل خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *