0

Meitu پنجاه میلیون دلار دیگر ETH و BTC میخرد.

Meitu پنجاه میلیون دلار دیگر ETH و BTC میخرد

Meitu پنجاه میلیون دلار دیگر ETH و BTC خرید.

شرکت فناوری چینی Meitu، پنجاه میلیون دلار دیگر با ETh و BTC خریده است و مجموع دارایی های بیت کوین و اتر خود را تا 90 میلیون دلار افزایش داده است.

شرکت فناوری چینی Meitu از افزایش سرمایه گذاری خود به مبلغ 50 میلیون دلار در اتر و بیت کوین خبر داده و سرمایه گذاری خالص خود را برای رمزنگاری در این ماه تا حدود 90 میلیون دلار افزایش داده است.

این شرکت هنگ کنگی در 17 مارس 386.08 BTC را به قیمت 21.6 میلیون دلار و 16000 ETH را با حدود 28.4 میلیون دلار خریداری کرد. اولین  اعلامیه پس از سرمایه گذاری اولیه در ارز رمزنگاری شده در 5 مارس منتشر شد که در آن شرکت اعلام کرد 15000 ETH را با حدود 22.1 میلیون دلار و تقریباً 379 BTC با تقریباً 17.9 میلیون دلار خریداری کرده است .

اعلامیه شرکت Meitu 

در آخرین اعلامیه ، این شرکت خاطرنشان کرد که در حالی که ارز رمزنگاری شده هنوز در مراحل اولیه رشد خود قرار دارد ، معتقد است که فناوری بلاکچین این توانایی را دارد که یک نیروی قدرتمند در صنایع مالی و فناوری باشد:

“هیئت مدیره معتقد است که صنعت بلاکچین هنوز در مرحله اولیه خود است ، مشابه صنعت اینترنت تلفن همراه در حدود سال 2005. با توجه به این زمینه ، هیئت مدیره معتقد است ارزهای رمزنگاری شده فضای زیادی برای رشد دارند.”

این شرکت همچنین روند رو به رشد موسسات بزرگی مانند تسلا و میکرو استراتژی برای جمع آوری بیت کوین و افزایش پذیرش ارز رمزنگاری شده به عنوان نوعی پرداخت کالا و خدمات در جامعه را از دلایل خرید خود عنوان کرد.

Meitu در سال 2016 افتتاح  شد و در چین و هنگ کنگ شعبه دارد. این شرکت فناوری MeituPic را توسعه داده است ، برنامه ای که به کاربران امکان می دهد عکسهایی را روتوش کنند.

با این حال ، بعید به نظر می رسد که بسیاری از شرکتهای چینی  در آینده ای نزدیک خریدهای گسترده ارز رمزنگاری انجام دهند ، زیرا فضای نظارتی در این کشور بسیار سختگیرانه است. چین در حال حاضر بیت کوین را به عنوان کالایی مجازی می پذیرد ، اما از طریق سیستم عامل های معاملاتی قانونی ارزهای مجازی را منع می کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *